Szkolenia, doradztwo, projekty UE – z zaangażowaniem wspieramy rozwój naszych Klientów
Szkolenia, doradztwo, projekty UE – z zaangażowaniem wspieramy rozwój naszych Klientów

Wsparcie dla osób młodych szyte na miarę!

Wsparcie dla osób młodych szyte na miarę!

Do kogo jest adresowany projekt

Aby wziąć udział w projekcie „Wsparcie dla osób młodych szyte na miarę” musisz spełniać łącznie poniższe warunki:
– być mieszkańcem województwa lubuskiego (liczy się miejsce zamieszkania, nie zameldowania),
– być w wieku 15-29 lat,
– być osobą bezrobotną niezarejestrowaną w urzędzie pracy.
– być osobą, która utraciła zatrudnienie w wyniku COVID-19 po 1 marca 2020 r. (kryterium preferowane)

Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnościami, ten projekt jest także dla Ciebie. Posiadanie przez uczestnika orzeczenia o niepełnosprawności będzie dodatkowo punktowane podczas rekrutacji.

Co zyskasz dzięki udziałowi w projekcie

  • wsparcie doradcy zawodowego, psychologa
  • kurs zawodowy wraz ze stypendium szkoleniowym i materiałami szkoleniowymi lub
  • staż zawodowy ze stypendium stażowym i organizację zatrudnienia
  • zwrot kosztów dojazdu
  • zwrot kosztów opieki nad dzieckiem i/lub osobą zależną
  • w trakcie szkolenia poczęstunek kawowy oraz obiad.

Jesteś zainteresowany? Chcesz powrócić na rynek pracy z nowymi kwalifikacjami i doświadczeniem? A może znasz kogoś kto mógłby skorzystać z naszego wsparcia w aktywizacji zawodowej młodych Lubuszan? Odezwij się, czekamy na Ciebie! Zapraszamy do kontaktu.


Biuro projektu

Profiteo Group
ul. Ceglana 25/1, 65-211 Zielona Góra
tel. +48 510010057, e-mail: projekty@profiteogroup.pl

Strona internetowa projektu:  https://profiteogroup.pl/wsparcie-dla-osob-mlodych

Dokumenty rekrutacyjne

Aby wziąć udział w projekcie „Wsparcie dla osób młodych szyte na miarę!” należy zapoznać się z Regulaminem uczestnictwa i Umową o udział w projekcie oraz wypełnić Formularz rekrutacyjny i przekazać do biura projektu. W przypadku pytań czy chęci skorzystania z pomocy podczas wypełniania Formularza rekrutacyjnego, zapraszamy do kontaktu.

*******************************************************************************

Aktualności

06.03.2023 – Staż zawodowy dla uczestnika grupy 8; doradztwo zawodowe dla grupy 8 i 9

Prezentujemy harmonogramy stażu zawodowego dla uczestnika grupy 8 (pomoc kucharza) oraz harmonogram spotkań z doradcą zawodowym dla grupy 8 i 9.

14.02.2022 – Doradztwo zawodowe dla uczestników grupy 8

Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań z doradcą zawodowym dla grupy 8 (Indywidualne Plany Działania) w Zielonej Górze.

07.02.2022 – Pośrednictwo pracy dla uczestników grupy 7 oraz 8

Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań z pośrednikiem pracy dla grupy 7 oraz 8 w Zielonej Górze.

14.10.2022 – Kursy zawodowe dla uczestników grupy 6

Prezentujemy harmonogramy kursów zawodowych dla uczestników grupy 6 w Strzelcach Krajeńskich (kurs obsługi wózka widłowego) oraz w Żarach (kurs grafika).

13.10.2022 – Doradztwo zawodowe i pośrednictwo pracy gr. 6

Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań z doradcą zawodowym dla grupy 6 (Indywidualne Plany Działania) w Strzelcach Krajeńskich oraz harmonogram spotkań z pośrednikiem pracy w Zielonej Górze.

10.10.2022 – Doradztwo zawodowe grupa 6 – Strzelce Krajeńskie, Zielona Góra

Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań z doradcą zawodowym dla grupy 6 (Indywidualne Plany Działania) w Strzelcach Krajeńskich i Zielonej Górze.

14.04.2022 – Doradztwo zawodowe i pośrednictwo pracy Strzelce Krajeńskie

Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań z doradcą zawodowym oraz pośrednikiem pracy dla uczestników projektu, którzy biorą udział w kursie zawodowym „Sprzedawca” w Strzelcach Krajeńskich.

06.04.2022 – Spotkania z doradcą zawodowym i pośrednikiem pracy dla grupy II w Zielonej Górze oraz kurs zawodowy w Strzelach Krajeńskich

Prezentujemy harmonogram spotkań z doradcą zawodowym oraz pośrednikiem pracy dla uczestników projektu z grupy II (Zielona Góra). Rozpoczynamy także kurs zawodowy „Sprzedawca” w Strzelcach Krajeńskich, którego harmonogram przedstawimy poniżej.

01.04.2022 – Harmonogram spotkań z doradcą zawodowym i pośrednikiem pracy dla grupy II – Strzelce Krajeńskie

Prezentujemy harmonogram spotkań z doradcą zawodowym dla uczestników projektu z grupy II (Strzelce Krajeńskie) oraz pośrednictwa pracy dla uczestników z grupy II (Strzelce Krajeńskie).

01.04.2022 – Rusza nabór III grupy uczestników projektu

Rozpoczynamy trzecią rekrutację do projektu „WSPARCIE DLA OSÓB MŁODYCH SZYTE NA MIARĘ!”. Na wszystkich chętnych czekamy w dniach 1-14 kwietnia br. Jeśli spełniasz powyższe warunki udziału w projekcie, czekamy na Twoje zgłoszenie. Zapoznaj się z „Regulaminem uczestnictwa w projekcie”, wypełnij „Formularz rekrutacyjny” i zgłoś się do Biura projektu. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, zapraszamy!

29.03.2022 – Harmonogram spotkań z doradcą zawodowym i pośrednikiem pracy dla grupy II

Prezentujemy harmonogram najbliższych spotkań z doradcą zawodowym dla uczestników projektu z grupy II (Zielona Góra i Strzelce Krajeńskie) oraz pośrednictwa pracy dla uczestników z grupy II (Zielona Góra).

25.03.2022 – Harmonogram szkolenia zawodowego dla grupy II

Poniżej prezentujemy harmonogram szkolenia zawodowego – kurs fryzjerski – dla uczestników projektu z grupy II (Zielona Góra).

23.03.2022 – Harmonogram pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego dla grupy I

Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań z doradcą zawodowym dla uczestników projektu z grupy II (Zielona Góra).

16.03.2022 – Harmonogram pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego dla grupy I

Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań z pośrednikiem pracy oraz doradcą zawodowym dla uczestników projektu z grupy I (Zielona Góra).

14.03.2022 – Harmonogram szkolenia zawodowego dla uczestników z grupy I

Poniżej prezentujemy harmonogram szkolenia zawodowego dla uczestników projektu z grupy I, które będzie się odbywać w Zielonej Górze w dniach 15-20 marca br.

10.03.2022 – Rusza nabór II grupy uczestników projektu

Rozpoczynamy drugą rekrutację do projektu „WSPARCIE DLA OSÓB MŁODYCH SZYTE NA MIARĘ!”. Na wszystkich chętnych czekamy w dniach od 10-22 marca br. Jeśli spełniasz powyższe warunki udziału w projekcie, czekamy na Twoje zgłoszenie. Zapoznaj się z „Regulaminem uczestnictwa w projekcie”, wypełnij „Formularz rekrutacyjny” i zgłoś się do Biura projektu. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, zapraszamy!

10.03.2022 – Lista rankingowa I naboru uczestników projektu. Harmonogram doradztwa zawodowego dla grupy I

Zakończyliśmy I nabór uczestników projektu i z przyjemnością prezentujemy listę rankingową zakwalifikowanych zgłoszeń. Uczestnicy projektu z grupy I rozpoczynają tym samym pierwszą formę aktywizacji – spotkania z doradcą zawodowym, których rezultatem będą Indywidualne Plany Działania. Harmonogram spotkań przedstawiamy poniżej.

23.02.2022 – Startuje nabór uczestników projektu!

Ruszyła rekrutacja do projektu „WSPARCIE DLA OSÓB MŁODYCH SZYTE NA MIARĘ!”. Na wszystkich chętnych czekamy w dniach od 25 lutego-8 marca br. Jeśli spełniasz powyższe warunki udziału w projekcie, czekamy na Twoje zgłoszenie. Zapoznaj się z „Regulaminem uczestnictwa w projekcie”, wypełnij „Formularz rekrutacyjny” i zgłoś się do Biura projektu. Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy!